Про компанію

Компанія ТЕНГРУП заснована в першій половині 2008 року. Основу нашого колективу становили професійні та активні працівники, мета яких – забезпечувати сервіс, що відповідає потребам наших клієнтів і сьогоднішньому дню.

Ми знаходимо, розробляємо й реалізуємо оптимальні рішення будь-яких логістичних завдань як на ринку України, так і за його межами, враховуючи при цьому побажання й принципи, якими керуються наші Клієнти.

Основне завдання компанії – мінімальне залучення тимчасових людських та матеріальних ресурсів Клієнта задля вирішення поставлених ним завдань з максимальним використанням при цьому нашого досвіду, професійності й можливостей.

Наше завдання – організувати свою роботу таким чином і настільки добре, щоб наші Клієнти довіряли цю галузь нам, спокійно зосереджуючи свої зусилля та час на більш глобальних, стратегічних завданнях задля просування своєї продукції та послуг на ринку.

Наше бачення – логістика схожа на швейцарський годинник, оскільки він повинен бути бездоганно надійним та точним. Він повинен прикрашати вас й мовчки свідчити про ваш вишуканий смак і статус. Він непомітний, але дає можливість організувати та спланувати свій день. Важливість та цінність його помітна лише тоді, коли він виходить з ладу.

Наш девіз – «Логістика – це потрібна річ у потрібному місці в потрібний час. Довірте це нам, і можете спокійно зайнятися іншими своїми справами».

© 2022 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.