Послуги

Логістична складова є однією з найважливіших в будь-якому бізнесі. І якщо ви залишите нам цю частину роботи, можете бути впевненими – ми розуміємо її значення для вас і високо цінимо вашу довіру.

Ми спрямовані на сервіс «усе в одних руках» та «під ключ». На нашу думку, саме такий партнер і сервіс є найбільш ефективним та результативним рішенням для нашого Клієнта – для Вас. Цей принцип дає нам змогу брати на себе відповідальність за кінцевий результат й успішно його досягати.

Останнім часом в Україні все більше й більше компаній розуміють необхідність займатися зовнішньоекономічною діяльністю підприємства для більш успішного й конкурентоспроможного розвитку свого бізнесу. Однак, далеко не для кожного з них це завдання є легким та зручним для вирішення. Саме тому ми пропонуємо свої послуги в цій сфері на всіх етапах логістичних процесів із врахуванням особливостей та специфіки нашої країни. Ми ведемо Ваш бізнес, починаючи з моменту нашого з Вами знайомства.

Ми з радістю запропонуємо Вам в комплексі чи окремо наступні наші послуги:

  • Консультації з питань ЗЕД: складання контрактів ЗЕД, консультування стосовно митного законодавства;
  • Послуги ЗЕД: брокерські послуги, логістичні послуги, послуги доставки товару , міжнародні вантажні перевезення, страхування вантажу, складські послуги , зберігання товару, дистрибуція по Україні;
  • Митно-брокерські послуги: митне оформлення вантажу, імпорт, експорт, тимчасове ввезення, тимчасове вивезення, переробка , оформлення згідно АТА-карнету, акредитація, переакредитація, техімпорт, техекспорт, підписання листів на митниці;
  • Технічний імпорт;
  • Технічний експорт;
  • Івент –логістика: концертна логістика, шоу логістика, проектна логістика, обслуговування виставок;
  • Отримання документів дозвільного характеру: сертифікати відповідності якості товару, гігієнічні сертифікати, дозволи СБУ, дозволи Укрчастотнагляд, дозволи Комітету з питань контролю за наркотиками, гемологічні висновки, листи-роз’яснення.
© 2022 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.